UWAGA RODZICE!

W dniu 27.06.2019r. (czwartek) o godz.18.00 w nowym budynku przedszkola przy Szkole Podstawowej w Ładach (wejście od strony ul. Miklaszewskiego) odbędzie się zebranie informacyjne dla rodziców dzieci nowoprzyjętych oraz już uczęszczających do przedszkola.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Serdecznie zapraszamy dzieci nowoprzyjęte

do przedszkola wraz z rodzicami na zajęcia adaptacyjne w dniach 24 -27.06.2019r.
w godzinach 15.00 – 17.00.

Zajęcia odbędą się w nowym budynku przedszkola przy Szkole Podstawowej w Ładach (wejście od strony ulicy Miklaszewskiego).

UWAGA

Wnioski do przedszkola na nowy rok szkolny 2019/2020 zgodnie z harmonogramem przyjmowane będą w terminie
20 lutego – 8 marca 2019r.

Formularze wniosków dostępne są u nauczycielek w grupach oraz na stronie internetowej przedszkola.

Wniosek o przyjęcie dziecka 2019-2020– DO POBRANIA

Zaświadczenie o dochodach– DO POBRANIA

Zaświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka– DO POBRANIA

UWAGA

Rodzicom dzieci, które będą kontynuować edukację przedszkolną w naszej placówce,
w roku szkolnym 2019/2020
przypominamy o konieczności złożenia deklaracji o kontynuacji wychowania przedszkolnego, w terminie
13 – 19 lutego 2019r.

Formularze deklaracji dostępne są
w nauczycielek w grupach oraz
na stronie internetowej przedszkola.

REKRUTACJA

Harmonogram przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego,
w tym składania dokumentów, na rok szkolny 2019/2020 do Bajkowego Przedszkola w Dawidach

Harmonogram przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego (w załączniku)