Rekrutacja

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż wyniki Rekrutacji dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Bajkowego Przedszkola na rok szkolny 2021/2022 będą dostępne dla zainteresowanych zgodnie z harmonogramem rekrutacji, w dniu dzisiejszym (08.04.2021r.) od godziny 13:00, na stronie systemu rekrutacji, do którego logujemy się posiadanym identyfikatorem, a także na tablicy ogłoszeń w holu przedszkola.

Rekrutacja do Bajkowego Przedszkola rozpoczyna się 1 marca o godz. 10:00, a kończy 15 marca 2021 r. W tych dniach będzie możliwość założenia konta dla dziecka w systemie i złożenia wniosku. Wniosek o przyjęcie do przedszkola dziecka, Rodzice wypełniają w formie elektronicznej na stronie:  https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/raszyn/Offers/UnitDetails/6

Szanowni Państwo

Wypełniony wniosek należy wydrukować i podpisać a następnie złożyć w formie papierowej wyłącznie w przedszkolu pierwszego wyboru. Przy wejściu do przedszkola (w przedsionku) znajduje się skrzynka podawcza, do której Rodzice mogą wrzucać wnioski rekrutacyjne wraz z wymaganymi zaświadczeniami. Na stronie znajdą Państwo informację dotyczące zasad i terminów naboru, ofertę naszej placówki, niezbędne oświadczenia oraz zakładkę Pomoc, w której znajduje się Podręcznik dla kandydata, który z pewnością ułatwi Państwu rejestrację.

Rekrutacja

Szanowni Rodzice przypominamy, że termin rejestracji kandydatów w systemie elektronicznym mija 15 marca 2021r. o godzinie 24:00. Uzupełnione wnioski wraz z zaświadczeniami należy złożyć w przedszkolu pierwszego wyboru do 16 marca 2021r. do godziny 16:00.