Ankieta

Czy podoba Ci się nasza nowa strona?

wyniki

Loading ... Loading ...
Newsletter
Chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w przedszkolu? - zapisz się na naszą listę mailingową.

Aktualności

ADAPTACJA DZIECI

Uwaga!
Rodzice dzieci nowoprzyjętych
Aktualne przepisy dotyczące zagrożenia epidemicznego uniemożliwiają mam zorganizowanie w tej chwili zebrania organizacyjnego.
Planujemy takie spotkanie adaptacyjne w Bajkowym Przedszkolu w dniu 26. 08. 2020 r. o godz.15.00 (termin może ulec zmianie ze względu na sytuację epidemiczną w kraju).
Proszę śledzić informacje na naszej stronie internetowej  w zakładce AKTUALNOŚCI.

Wicedyrektor ds. Bajkowego Przedszkola
Zofia WitkowskaZakończenie roku

Szanowni Rodzice,

Bardzo pragniemy, aby ten rok szkolny, mimo zaistniałej sytuacji zakończyć razem. Chciałybyśmy móc pożegnać naszych absolwentów odchodzących do pierwszej klasy i podziękować pozostałym dzieciom za wspólną zabawę i pracę.

W związku z tym, że nadal nie możemy organizować w Przedszkolu żadnych spotkań, zapraszamy Państwa na boisko szkolne. Podczas uroczystości podziękujemy dzieciom, rozdamy dyplomy i małe upominki od Rady Rodziców. W trakcie tego spotkania prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości (minimum 1,5 metra miedzy rodzinami) i pozostawienie dzieci przy sobie.

Wszystkich, którzy chcą wziąć udział w tej uroczystości, zapraszamy w poszczególne dni:

  • Grupa I „Krasnale” 23.06 (wtorek) godz.: 16:00
  • Grupa II „Smerfy” 23.06 (wtorek) godz.: 17:00
  • Grupa III „Tygryski”22.06 (poniedziałek) godz.: 17:00
  • Grupa IV „Mądre Sówki” 24.06 (środa) godz. 16:00
  • Grupa V „Bystrzaki” 25.06 (czwartek) godz. 16:00

Zapraszamy serdecznie!

Rada Pedagogiczna Bajkowego Przedszkola


Zaktualizowana deklaracja


Zaktualizowane dokumenty

Szanowni Rodzice, 
Poniżej zaktualizowane deklaracje i oświadczenia na ten tydzień
i najbliższy tydzień


DZIEŃ DZIECKA

Drogie dzieci!
Życzymy Wam, aby Wasze dzieciństwo było jak najlepsze i by trwało jak najdłużej. Nie dorastajcie za szybko, cieszcie się każdym dniem, dokąd beztroska jest Waszym przywilejem.
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka
życzy personel Bajkowego Przedszkola
Tęsknimy za Wami!


ZAJĘCIA DODATKOWE

Szanowni Rodzice,
Proszę wejść na stronę Zajęcia rozszerzające podstawę programową, tam będą zamieszczane zajęcia sportowe, muzyczno-rytmiczne oraz taneczne.
Dziękuję
Wicedyrektor ds.przedszkola


DZIEŃ DZIECKA

ZAPRASZAMY


DZIEŃ MATKI

Z okazji Dnia Matki życzymy wszystkim Mamom zdrowia, sił i codziennej radości wraz ze słowami największej wdzięczności.
Za wszystkie trudy i starania składamy dzisiaj podziękowania.

Pracownicy Bajkowego Przedszkola


Dyżur wakacyjny

Szanowni Rodzice,
Uprzejmie informuję, że Bajkowe Przedszkole w Ładach prowadzi zapisy na dyżur wakacyjny na okres od 29.06 do 07.08. 2020 r. 
W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju dzieci na ten czas będą przyjmowane  wg wytycznych GIS, MZ i MEN dotąd obowiązujących.

Zainteresowanych Rodziców prosimy o zapoznanie się z Kartą Dyżuru Wakacyjnego, wypełnienie jej i przesłanie na adres email:  sekretariat@bajkowe.raszyn.pl do dnia 03.06.2020 r.


DOTYCZY DYŻURU WAKACYJNEGO

Zmiana organizacji pracy przedszkoli w miesiącach  lipcu i sierpniu 2020 r. zamiast dyżurów wakacyjnych, sześć tygodni pracy placówki

W trosce o bezpieczeństwo dzieci, w związku z możliwością prowadzenia zajęć opiekuńczo-wychowawczych,  zostaje zmieniona  organizacja pracy przedszkola,  w miesiącach lipiec – sierpień 2020 r.

W miejsce dyżurów wakacyjnych w przedszkolach dla których organem prowadzącym jest Gmina Raszyn, dzieci będą mogły przez 6 tygodni w okresie 29.06.2020 r. – 07.08.2020 r. uczęszczać do swojego przedszkola. W  pozostałym okresie wakacji w dniach 10.08.2020 r. – 31.08.2020 r. placówka pozostanie zamknięta.

Pełna informacja o harmonogramie pracy  Bajkowego Przedszkola oraz terminie i formie zgłoszenia dzieci na dyżur wakacyjny zostanie podana w najbliższym czasie  i będzie zależeć od sytuacji epidemiologicznej w kraju a także zaleceń GIS, MZ i MEN

W celu zapewnienia dzieciom i nauczycielom bezpieczeństwa, przedszkole nie będzie prowadziło opieki dla dzieci z innych placówek.

Z poważaniem
wicedyrektor ds. przedszkola
Zofia Witkowska