Ankieta

Czy podoba Ci się nasza nowa strona?

wyniki

Loading ... Loading ...
Newsletter
Chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w przedszkolu? - zapisz się na naszą listę mailingową.

Aktualności

Ubezpieczenie

Drodzy Rodzice, istnieje możliwość ubezpieczenia grupowego dla dziecka od 1.09.2020 r. Warianty składki ubezpieczenia to: -44zł; -63zł; -89zł; -140zł. Szczegółowy zakres i sumy ubezpieczenia dostępne są na stronie Ubezpieczyciela. Prosimy o wypełnienie wybranego wariantu i zwrot w podpisanej kopercie wraz z odliczoną kwotą do dnia 30.09.2020 do sekretariatu lub wychowawcy grupy. Formularze znajdują się na stoliku w holu Przedszkola.


Zebranie z rodzicami

DRODZY RODZICE! 

Zapraszamy na zebranie organizacyjne dnia 21.09.20  

W grupie “Mądrych Sówek” o godzinie 17:00 

W grupie Tropiciele o godzinie 17:15 

Zebrania odbędą się w salach wyżej wymienionych grupach. 


Ważne!

SZANOWNI  RODZICE

Przekazuję Państwu bieżące informacje,  odnośnie funkcjonowania    Zespołu Szkolno-Przedszkolnego  w Ładach.

Na  wstępie informuję, iż sytuacja związana z zawieszeniem pobytu w  przedszkolu jednej grupy dzieci i personelu z tej grupy oraz osób z bardzo bliskiego, bezpośredniego kontaktu, z których wszyscy przebywają na kwarantannie,  w żaden sposób nie pogorszyła się.

Wciąż jestem w stałym kontakcie z PSSE w Pruszkowie,  ściśle też stosujemy się   do wskazań i wytycznych Sanepidu.

Jak już Państwa informowałam, w szkole i przedszkolu  są wzmożone działania i czynności sanitarne. Wszystkie pomieszczenia przedszkolne są codziennie dezynfekowane zamgławiaczem, o którym pisałam poprzednio, w szkole sukcesywnie kolejne obszary obiektu. Ponadto czynności higieniczne i sanitarne wykonywane w całym  obiekcie  zespołu są pod szczególnym nadzorem.

Uważnie  obserwujemy zdrowie i samopoczucie dzieci   w przedszkolu oraz uczniów w szkole uczniów, gdyż ich zdrowie  i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.  Ani dzieci,     ani nauczyciele, czy inni pracownicy  nie mają   ze sobą żadnego kontaktu, ani wspólnych pomieszczeń.

Jednocześnie ustawicznie  prosimy  Uczniów, Rodziców, Nauczycieli, Pracowników o przestrzeganie ustalonych procedur i reżimu sanitarnego.

Również ponawiam prośbę do  Państwa, mając na uwadze dobro, zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich dzieci,  aby uważnie obserwować siebie  i swoje dzieci, zdrowie i samopoczucie, a   przypadku zaobserwowania jakichkolwiek dolegliwości grypopodobnych prosimy o kontakt z lekarzem Podstawowej Opieki Zdrowotnej,  a następnie z Dyrektorem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ładach.

Jak już Państwu  pisałam, zgodnie z  wytycznymi i wskazówkami  z PSSE   w Pruszkowie,  jeżeli wystąpią jakiekolwiek inne okoliczności, o  wszelkich decyzjach, będę informowała  Państwa na bieżąco.

Z poważaniem, pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia.

Irena Uszyńska                                                                                       

Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Ładach


Informacja od Dyrektora ZSP

SZANOWNI RODZICE

Przekazuję Państwu informacje, odnośnie sytuacji  w przedszkolu, a jednocześnie w szkole, gdyż wiem, że wszyscy Państwo Rodzice są  pełni niepokoju i obaw, a jest to jak najbardziej zrozumiałe, chodzi przecież o zdrowie dzieci i  nas wszystkich.
Jednakże już na  wstępie informuję, pracownicy PSSE w Pruszkowie przeprowadzili szczegółowy wywiad w tym zakresie, ustalając kontakty,  stąd decyzja  PSSE w Pruszkowie    o zawieszeniu pobytu   przedszkolu tylko jednej grupy dzieci i personelu z tej grupy oraz ewentualnie osób z bardzo bliskiego, bezpośredniego kontaktu.
Od wczoraj,  nikt  z rodziców, ani dzieci przedszkolnych, ani uczniów szkoły,  nie zgłaszał/  nie zgłasza  do mnie wzmożenia dolegliwości grypodobnych.Obecnie, ani w przedszkolu, ani w szkole nie ma nikogo chorego.
Informuję też, iż jestem w stałym kontakcie z PSSE w Pruszkowie,  ściśle też stosujemy się     do ich wskazań  i wytycznych.
Chcę też Państwa poinformować, iż mimo, że jesteśmy Zespołem  Szkolno- Przedszkolnym,  ani dzieci, ani nauczyciele nie mają   ze sobą żadnego kontaktu, ani wspólnych pomieszczeń.
Wszystkie pomieszczenia przedszkolne zostały wczoraj zdezynfekowane zamgławiaczem, zgodnie z instrukcją stosowania  – płyn Lerasept Oxi Light – PH 3,5  do zamgławiania –  dostawca i wybór UG Raszyn, taki sam otrzymały wszystkie placówki w Gminie Raszyn –  informacje w załączeniu.
Zarówno w szkole i przedszkolu  są wzmożone działania i czynności sanitarne oraz obserwowanie zdrowia i samopoczucia dzieci  w przedszkolu oraz uczniów w szkole uczniów, gdyż ich zdrowie  i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.
Jednocześnie prosimy  Uczniów, Państwa Rodziców, Nauczycieli, Pracowników o przestrzeganie ustalonych procedur i reżimu sanitarnego.
Jednakże, mając na uwadze dobro, zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich dzieci, wciąż  prosimy Państwa, aby uważnie obserwować siebie  i swoje dzieci, zdrowie i samopoczucie.
W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek dolegliwości grypopodobnych prosimy o kontakt  z lekarzem Podstawowej Opieki Zdrowotnej,  a następnie z Dyrektorem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ładach.
Kontakty podane  na stronie internetowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ładach.
Jak już pisałam powyżej, jestem w stałym kontakcie z PSSE   w Pruszkowie,  jeżeli wystąpią jakiekolwiek inne okoliczności, o wszelkich  decyzjach, na podstawie wytycznych i wskazówek Sanepidu,  będę informowała  Państwa na bieżąco.

Z poważaniem, pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia

Irena Uszyńska
Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Ładach


Pilne

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że otrzymaliśmy informację z SANEPID-u Pruszków o pozytywnym wyniku testu na COVID- 19 w grupie II (Smerfy). W związku z tym pobyt tej grupy dzieci wraz z rodzinami został zawieszony na czas kwarantanny.
Informujemy, że nikt z pozostałych Rodziców dzieci przedszkolnych  nie zgłaszał do tej pory żadnego przypadku zakażenia koronawirusem oraz kontaktu z osobą zakażoną. Pracownicy przedszkola również  nie zgłaszają żadnych objawów chorobowych w tym kierunku.
Jednakże prosimy Państwa, aby uważnie obserwować siebie i swoje dzieci.
W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek dolegliwości grypopodobnych prosimy o kontakt z lekarzem POZ oraz z Dyrekcją Zespołu Szkolno-Przedszkolnego.

Dyrekcja Zespłu Szkolno-Przedszkolnego


UBEZPIECZENIA NNW DLA DZIECI


Zebrania z rodzicami

Drodzy rodzice!

W związku z rozpoczęciem nowego roku przedszkolnego 2020/2021 serdecznie zapraszamy na zebrania z wychowawcami, które odbędą się w salach grup.

Grupa I „Krasnale” – 03.09.2020 (czwartek) godz. 17.00

Grupa II „Smerfy” – 04.09.2020 (piątek) godz. 17.15

Grupa III „Tygryski” – 03.09.2020 (czwartek) godz. 17.15

Grupa IV „Mądre Sówki” – 07.09.2020 (poniedziałek) godz. 17.00

Grupa V  – 07.09.2020 (poniedziałek) godz. 17.15

Grupa VI „Bystrzaki” – 04.09.2020 (piątek) godz. 17.00

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną i wprowadzone ograniczenia, prosimy by:

  • na zebranie przyszło tylko jedno z rodziców dziecka;
  • rodzice zdezynfekowali ręce przed wejściem do przedszkola oraz zakryli usta i nos;
  • każdy rodzic przyniósł na zebranie własny długopis.


Procedura przyprowadzania i odbierania dzieci

Szanowni Państwo, proszę zapoznać się z tą procedurą, jej treść w załaczniku.

PROCEDURA PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECI

Wytyczne GIS dla Przedszkoli

www.gov.pl/web/gis/wytyczne-przeciwepidemiczne-glownego-inspektora-sanitarnego-z-25-sierpnia-2020-r-dla-przedszkoli-oddzialow-przedszkolnych-w-szkole-podstawowej-i-innych-form-wychowania-przedszkolnego-oraz-instytucji-opieki-nad-dziecmi-w-wieku-do-lat-3–iv-aktualizacja


LIST MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ


WAŻNE INFORMACJE

DRODZY RODZICE

Zgodnie z rekomendacjami i wytycznymi przeciwepidemicznymi GIS, zalecającymi taką organizację pracy placówek, aby ograniczyć stykanie się ze sobą poszczególnych grup dzieci, bardzo prosimy, aby w miarę możliwości przyprowadzać i odbierać dziecko w określonych poniżej godzinach pracy poszczególnych grup przedszkolnych:

KRASNALE 7.00 – 16.00

SMERFY 7.00 – 16.00

TYGRYSKI 7.30 – 17.00

MĄDRE SÓWKI 7.30 – 17.00

GRUPA V 7.30 – 16.30

BYSTRZAKI 7.30 – 16.30